07 zgłoś się ;) Albatros pokonany...

W ostatnim meczu ligowym Dąb Stowarzyszenie Siedliska pewnie pokonał słabo spisującego się w tym sezonie Albatrosa Jaśkowice 7-0. Gospodarze tego spotkania nie byli w stanie uzyskać korzystnego rezultatu grając dobrze tylko w pierwszej części gry. Siedliska pierwszą połowę zagrały poprawnie choć w końcówce wkradło się rozluźnienie i słabsza gra. Albatros pomimo tego że na przerwę schodził przegrywając 0-2 miał w tej części meczu kilka bardzo dobrych okazji do tego aby strzelić gola, gracze Wojciecha Witkowskiego zmarnowali sytuację sam na sam bądź kilka dobrych dośrodkowań przy których nie popisał się nasz zespół broniąc statycznie. W drugiej połowie dębowi zagrali bardziej zdecydowanie i pewnie przez całe 45 minut czego efektem aż 5 bramek zdobytych przez podopiecznych trenera Rabandy. W tej części meczu miejscowi nie zagrażali już tak bramce Adama Baziewskiego a większość akcji ofensywnych miała miejsce na połowie Albatrosa. Po dobrym spotkaniu biało niebiescy mogą cieszyć się z kompletu punktów dzięki czemu utrzymują kontakt z Odrą i Spartą.