Chojnowianka bez punktów...

W ostatnim ligowym starciu Nasz zespół odniósł nareszcie upragnione zwycięstwo, po trzech meczach bez zwycięstwa teraz dębowi zdołali zainkasować komplet punktów, bez wątpienia spore znaczenie miała kadra w tym meczu bo do gry powrócili między innymi Tomczyk i Kontraktewicz...

Początek mecz bardzo ofensywny w wykonaniu obu zespołów jednak to dębowi stwarzali sobie bardziej groźne sytuacje pod bramką gości. W pierwszej połowie siedliszczanie grali dobrze a z minuty na minutę wypracowywali sobie przewagę nad Chojnowianką, niestety skuteczność w tej części meczu była zerowa, doskonałe sytuacje zmarnowali kolejno Tomczyk oraz Lazarek i na przerwę schodziliśmy remisując 0-0 zamiast prowadzić minimum 2-0. Jedyne co kibice mogli obejrzeć w tej części gry to żółte kartki.

Po zmianie stron dębowi musieli szybko zdobyć gola na najważniejszą sprawą była koncentracja tuż po wznowieniu gry która czasami kosztowała Nas punkty w meczach ligowych. Tym razem zespół zareagował bardzo dobrze bo już w 50 minucie meczu Lazarek wziął sprawy w swoje "ręce" i zakręcił obrońcą Chojnowianki na skraju 16 metra po czym uderzył na bramkę rywali zdobywając gola na 1-0. Po tym golu dębowi mieli kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia gole jednak "kulała" skuteczność pod bramką. Goście z Chojnowa starali się odgryzać miejscowym głównie z kontry jednak ich sytuacje nijak miały się do Naszych. W 78 minucie meczu pada druga bramka tego dnia dla dębowych, swoją cegiełkę dokłada Tomczyk który wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem przyjezdnych. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i po dobrym meczu odnosimy ważne zwycięstwo.