Co w Klubie "piszczy"?

16 lipca wznawiamy treningi na boisku w Siedliskach o godzinie 18.30. Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do gry w Naszym klubie już na pierwszy trening/spotkanie organizacyjne, poszukujemy zawodników na każdą pozycję, osób które będą w stanie trenować systematycznie (w miarę możliwości). Gwarantujemy dobre zaplecze do treningu/gry oraz dobrą atmosferę nie tylko na meczu czy treningu ale także i po.

Nowym trenerem został Piotr Barełkowski kapitan i wieloletni zawodnik Naszego klubu będzie teraz pełnił także rolę trenera zastępując na tym stanowisku Tadeusz Gajdzis któremu dziękujemy za poświęcenie i pracę z drużyną która nie była łatwa.

Następną bardzo dobrą informacją jest fakt że po wielu latach "posuchy" Nasz klub dzięki inicjatywie wielu ludzi dbających o rozwój Dębu doczekał się studni głębinowej która pomoże w utrzymaniu płyty boiska w jak najlepszym stanie szczególnie w okresie letnim. Wszysykim osobą związanym z tym przedsięwzięciem wielkie podziękowania.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to na chwilę obecną prowadzone są rozmowy z zawodnikami którzy mogli by zasilić Nasz zespół, dodatkowo zachęcamy do przyjścia na pierwszy trening. Z gry zrezygnował Norbert Znyk który robi sobie przerwę od piłki, zakończył się także okres wypożyczenia dwóch młodych graczy z Konfeksu Adrian Wysoczański i Mikołaj Hawran wracają do swojego klubu. Sytuacja kadrowa z pewnością będzie się jeszcze zmieniać o czym będziemy informować na bieżąco