Czas na rewanż, czyli Dąb - Huta...

Po ubiegło tygodniowej inauguracji rundy wiosennej teraz czas na kolejne starcie zespołu z Siedlisk, jutro o godzinie 14:00 na boisku w siedliskach rozegrany zostanie mecz beniaminków, starcie ważne dla obu ekip które chcą pozostać na tym szczeblu rozgrywek na kolejny sezon. Dębowi mają na to spotkanie jeden cel, wygrać i zrewanżować się zespołowi UKS-u za porażkę jakiej doznali na starcie tego sezonu przegrywając w Przemkowie 3-1, wówczas gospodarze tego meczu bardzo szybko rozprawili się z siedliszczanami strzelając bramki już w 12 i 15 minucie ustawiając sobie mecz nawet gol Horbala z 26 minuty nic nie zmienił bo po zmianie stron miejscowi dołożyli trzeciego gola i było po zawodach. Teraz przyjezdni są trochę w lepszej sytuacji bo mają jeden mecz rozegrany więcej, tydzień temu Huta przegrała z Prochowiczanką 2-4 natomiast jeszcze wcześniej w zaległym meczu z Iskrą Kochlice zawodnicy z Przemkowa zremisowali 1-1 i ich rytm meczowy może mieć wpływ na tę rywalizację. Dębowi do spotkania muszą podejść zaangażowani na 100% od samego początku meczu a nie od 25 minuty tak jak w starciu z Czarnymi. Nasz zespół ma o co walczyć bo do 4 miejsca traci zaledwie pięć punktów, zapowiada się zatem ciekawe spotkanie w którym Nasi gracze muszą wykorzystać dobrą dyspozycję w ofensywie a także atut własnego boiska.