Dąb Siedliska odwiedza Bieniowice

Nadchodząca kolejka ligowa to domowy pojedynek Kaczawy Bieniowice z dziesiątą drużyną w tabeli - Dębem Stowarzyszenie Siedliska.

Nasi goście nie mają ostatnio dobrej passy. Przegrali wszystkie ostatnie 4 mecze, kolejno z Odrą Ścinawa, Odrą Chobienia, Górnikiem Złotoryja i Konfeksem Legnica. Strzelili przy tym jedynie 4 bramki, tracąc aż 16. Większość straconych bramek padała w drugich połowach. Dość powiedzieć, że do przerwy w Ścinawie Siedliszczanie przegrywali 2:1, by ostatecznie przegrać aż 7:1. Tydzień temu podejmując Konfeks u siebie do 73' było 1:1, ale w ostatnim fragmencie meczu gospodarze dali sobie wbić kolejne 3 bramki.

Kaczawa gra bardzo nierówno. Wygraliśmy dwa spotkania z rzędu: po dramatycznym wyjazdowym meczu w Granowicach, a następnie u siebie z Czarnymi Rokitki dzięki hattrickowi Jarka Omańskiego. Następnie przyszła sromotna porażka w okrojonym składzie w Przemkowie.

W pierwszym meczu rozegranym w Siedliskach to Kaczawa była górą. Po golach Michała Raczkowskiego, Marcina Kowalskiego, Rafała Stępnia i dwóch trafieniach Sylwestra Brzózki wygraliśmy 2:5. W drużynie gości gra wieloletni były zawodnik i kapitan Kaczawy Bieniowice - Krzysztof Bienia.

Na spotkanie zapraszamy 13 maja, w sobotę, o godzinie 17:00 do Bieniowic.