Dębowi pewnie wygrywają z Czarnymi...

W ostatniej kolejce Dąb Stowarzyszenie Siedliska pewnie pokonał Czarnych Dziewień 8-0 i utrzymał pozycję numer 3 w ligowej tabeli, siedliszczanie do tego meczu przystępowali w roli faworyta który nie powinien stracić punktów w meczu z jedną z najgorzej spisujących się drużyn do tej pory w lidze. Początek spotkania należał do miejscowych którzy już w 6 minucie za sprawą Lazarka wyszli na prowadzenie, gospodarze szybko strzelonym gole ustawili sobie mecz i to oni byli stroną przeważającą w tej części gry. Dobra gra nie przekładała się jednak na kolejne gole chociaż okazji ku temu było sporo głównie po akcjach bocznymi sektorami, niestety brak szczęścia a także samolubna gra spowodowała że dębowi na przerwę schodzili prowadząc zaledwie 1-0 grając pewnie, Czarni starali się grać z kontry jednak zdołali sporadycznie zagrozić bramce Adama. Po wznowieniu gry siedliszczanie zaczęli grać ponownie pewnie oraz zespołowe czego efektem siedem bramek w drugiej połowie, goście nie byli w stanie zagrozić tego dnia drużynie trenera Rabandy. Siedliska odzyskały skuteczność w ostatnich 45 minutach i miejmy nadzieję że będzie ona podtrzymana w kolejnych spotkaniach.