Kolejne transfery i drugi sparing na plus

W ostatnim czasie klub finalizował kolejne transfery do Naszego zespołu, do klubu powrócił Krzysztof Sosnowski który ostatnio bronił barw Albatrosa Jaśkowice do którego trafił z Siedlisk, drugim zawodnikiem który dołączy do dębowych z Albatrosa jest Mateusz Wiśniewski mogący grać zarówno w obronie jak i pomocy, ostatnim graczem jest Michał Styczeń który rozpoczął treningi z Naszym zespołem i został zgłoszony do rozgrywek przez Nasz klub.

Mamy za sobą także drugi sparing, w upalne sobotnie popołudnie udaliśmy się do Bolesławca gdzie zagraliśmy z tamtejszym zespołem BKS Bolesławiec. Na to spotkanie udaliśmy się w zaledwie 12 osobowym składzie gdyż trwa sezon urlopowy i część zespołu odpoczywa. W mecz lepiej weszli gospodarze którzy już w 4 minucie wyszli na prowadzenie, dębowi mimo słabszej gry mieli swoje okazje jednak nie potrafili ich wykorzystać, podobnie jak rywal który grał zdecydowanie lepiej od Nas lecz nie był w stanie pokonać kolejny raz Kaczmary, dębowi pokazali swoje doświadczenie w drugiej części meczu strzelając dwa gole i ostatecznie wygrywając mecz 2-1, strzelcami bramek byli Pachulski oraz Balicki.

W najbliższą niedzielę zespół trenera Akackiego zagra z Pogonią Świerzawa o 17:30 na boisku w Siedliskach.