Komplet punktów zdobyty w Miłoradzicach..

Kolejnym zwycięstwem drużyny z Siedlisk zakończyło się spotkanie w ramach 4 kolejki legnickiej A-klasy, tym razem zespół trenera Marcina Rabandy ograł Unię Miłoradzice 7-0 nie pozostawiając złudzeń gospodarzom kto tego dnia był lepszy. Od początku spotkania przewagę uzyskali goście z Siedlisk choć gra nie porywała ze względu na boisko to drużyna zaprezentowała się przyzwoicie i do przerwy prowadziła z Unią 3-0, bramki padały głównie po wyprowadzeniu szybkich kontr z którymi miejscowi nie radzili sobie najlepiej. W drugiej części gry obraz gry nie uległ zmianie i to przyjezdni byli zespołem lepszym. Dębowi w tej części gry zdołali strzelić gospodarzom jeszcze 4 bramki nie wykorzystując do tego kilku doskonałych okazji do podwyższenia wyniku. Mecz ostatecznie zakończył się wysokim zwycięstwem biało niebieskich którzy mimo tego że nie mogli pograć piłką tak jak by tego oczekiwali to zdołali zgarnąć pełną pulę, po raz kolejny siedliszczanie pokazali swoją siłę w ataku, na boisku ponownie brylowali Lazarek z Tomczykiem wspomagani przez dobrze dysponowanych tego dnia kolegów.