KS Polkowice w III rundzie OPP...

KS Polkowice awansował do III rundy Okręgowego Pucharu Polski pokonując Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-0, mecz doskonale ułożył się dla zespołu trenera Jarosława Pedryca który już w 5 minucie wyszedł na prowadzenie po błędzie Naszego zespołu. Dębowi w pierwszej części meczu nie prezentowali się najlepiej jednak potrafili w końcówce meczu stworzyć kilka groźnych okazji które mogły zakończyć się bramką wyrównującą. Goście zaprezentowali się lepiej w pierwszej połowie jednak na przerwę schodzili prowadząc 1-0. Po wznowieniu gry coraz śmielej zaczął poczynać sobie zespół trenera Rabandy który zagrał tę część gry o wiele lepiej i stworzył sobie wiele bardzo dobrych okazji do strzelenia kilku bramek, niestety brakowało skuteczności a także szczęścia i ataki siedliszczan nie przynosiły bramek. Polkowice w 86 minucie wyprowadziły zabójczą kontrę która dała im bramkę na 2-0 i rozwiała szansę miejscowych na awans do dalszej rundy.