Lekko nie było, Zryw pokonany 2-1...

W ostatnim ligowym meczu Dąb Stowarzyszenie Siedliska pokonał Zryw Kłębanowice 2-1 i awansował na trzecią pozycję w lidze, podopieczni trenera Marcina Rabandy zdołali wygrać mecz z niżej notowanym rywalem który w Siedliskach pokazał się z bardzo dobrej strony. Siedliszczanie zawody rozpoczęli doskonale bo już w 3 minucie po uderzeniu Łukasza Akackiego z 25 metrów wyszli na prowadzenie, ta część meczu to lepsza gra miejscowych którzy tylko przez krótki okres oddali pole rywalowi. Dobra gra w pierwszej połowie została potwierdzona jeszcze trafieniem Horbala z 35 minuty i tak dębowi na przerwę schodzili prowadząc 2-0. Druga część meczu rozpoczęła się od aktywniejszej gry Zrywu który chciał zdobyć gola kontaktowego, Dąb próbował gry z kontry jednak akcje nie przynosiły efektu bramkowego, większą część drugiej połowy biało niebiescy grali w 10 gdyż czerwoną kartkę otrzymał jeden z graczy dębowych, goście ie potrafili jednak wykorzystać tego faktu i bili głową w mur. W doliczonym czasie gry po rzucie rożnym Kaczmara źle interweniował i w efekcie zaliczył trafienie samobójcze. Siedliska grając trochę w eksperymentalnym składzie zdołały wygrać trudny mecz i utrzymać kontakt z rywalami.