Mewa Kunice bez szans w starciu z Dębem...

W meczu drugiej kolejki legnickiej A-klasy grający w grupie II Dąb Stowarzyszenie Siedliska nie miał problemów z pokonaniem Mewy Kunice, zespół trenera Marcina Rabandy wygrał wysoko aż 8-0 z drużyną która w dalszym ciągu boryka się ze swoimi problemami. Mecz dobrze rozpoczął się dla biało niebieskich którzy już po 15 minutach prowadzili 2-0, bramki w odstępie kilku minut zdobywali najskuteczniejsi w okresie przygotowawczym Robert Horbal oraz Damian Tomczyk, pomimo jeszcze kilku dobrych okazji do przerwy widniał wynik 2-0 dla dębowych. Po wznowieniu gry Mewa była już tylko tłem dla miejscowych którzy zdołali w tej części gry strzelić jeszcze sześć bramek by w efekcie wygrać całe spotkanie 8-0. Bardzo dobrze zagrali najgroźniejsi w ofensywie gracze miejscowych którzy zdobyli odpowiednio Tomczyk x 3 gole, Lazarek x 3 gole oraz Horbal 2 trafienia. Mecz bez większej historii, goście nie byli w stanie nawiązać walki i zagrozić na przestrzeni całego meczu siedliszczanom.