Rusza liga, Dąb liczy na utrzymanie..

Zimowa przerwa w rozgrywkach piłkarskich niższych lig dobiega końca, na boiska powrócą zespoły by walczyć o ligowe punkty, jedni o mistrzostwo drudzy o utrzymanie, Nasz klub w tym roku mocno okupuję tę drugą grupę. Słaba runda jesienna sprawiła że biało niebiescy są w sytuacji nie do pozazdroszczenia jednak nadzieje na utrzymanie pozostały, zespół nie ma nic do stracenia i o minionej połowie rozgrywek należy zapomnieć skupiając się na walce w każdym meczu o pełną pulę. Nowy trener jasno określił swój plan na drużynę i to czego oczekuje o zespołu, jak to wyjdzie w praniu okaże się już niebawem. W najbliższą niedzielę przewidziano wznowienie rozgrywek w lidze okręgowej, dębowi na inaugurację rundy wiosennej zagrają na własnym boisku z drużyną KS Męcinka, zespół trenera Adama Gabrysia od początku rozgrywek prezentował się solidnie czego efektem 6-óste miejsce w tabeli, w poprzednim meczu pomiędzy Dębem a KS-em lepsi okazali się rywale gromiąc siedliszczan 4-1 na własnym boisku obnażając tym samym Nasze słabości. W przerwie zimowej zespół z Męcinki rozegrał kilka sparingów z mocnymi zespołami, zwycięstwem zakończyła się ich potyczka 8-0 z Rodłem Granowice kolejny mecz to rywalizacja z Konfeksem Legnica gdzie padł bezbramkowy remis zaś w ostatnim meczu kontrolnym drużyna trenera Gabrysia przegrała 1-2 z Pogonią Świerzawa. Dębowi w sowich meczach nie mieli tak wymagających przeciwników, wygraliśmy 10-0 z Burzą Gołaczów oraz 9-0 z Fortuną Obora zaś w meczu z Pogonią Góra przegraliśmy 1-2, w okresie przygotowawczym każdy trenował jak tylko mógł a i na meczach trenera nie mógł zawsze skorzystać z wszystkich zawodników, teraz wraca liga i oby ta sytuacja się zmieniła bo cel jest jeden utrzymać się w lidze a jeśli się to nie uda to chociaż walczyć i spaść z honorem. Zapraszamy w niedzielę do Siedlisk na godzinę 14:00 jeśli pogoda nie pokrzyżuje niczego.