Wygrana w Szklarach i pozycja lidera dla Siedlisk...

W ostatnim ligowym meczu Dąb Stowarzyszenie Siedliska wygrał na wyjeździe z Relaksem Szklary Dolne 5-1. Obawy co do tego że Relaks na własnym terenie w lidze może być bardzo groźny potwierdziły się w meczu z dębowymi. Siedliska doskonale rozpoczęły spotkanie bo już w 5 minucie po przechwycie piłki w środku pola przez Kądziołe, dębowi wychodzą na prowadzenie dobra akcja w odbiorze i przytomne zagranie do Tomczyka dają prowadzenie przyjezdnym 1-0. Stracona szybko bramka nie zniechęciła gospodarzy do walki i w pierwszej części gry patrząc na dyspozycję obu zespołów to z gry lepiej wyglądali gracze trenera Edwarda Gromuła którzy dobrze rozprowadzali akcje skrzydłami po których stwarzali groźne akcje, dębowi głównie po stałych fragmentach gry próbowali coś wskórać. Po zmianie stron ponownie od mocnego uderzenie rozpoczęli przyjezdni, w 47 minucie spotkania bramkę na 2-0 zdobył Robert Horbal. Relaks ponowił swoje próby do odrobienia strat i tak w 62 minucie Blicharski strzela bramkę kontaktową, Ostatnie słowo tego dnia należało jednak do dębowych którzy już w 65 minucie odpowiedzieli na bramkę Relaksu trafieniem Roberta Horbala, natomiast w końcówce meczu gospodarzy pogrążył Lazarek strzelając bramki numer 4 i 5 tego dnia dla swojej ekipy. Cieszy wygrana na trudnym terenie dzięki której siedliszczanie utrzymali pozycję lidera.