Wyżej notowany rywal przejechał się na dębowych...

W dniu wczorajszym graliśmy trzecią gierkę kontrolną w tym roku, na papierze rywal najmocniejszy z pośród tych z którymi graliśmy w roku 2016, jak się okazało po 90 minutach okręgówka nie taka straszna. Siedliszczanie na tym spotkaniu pojawili się bez kilku ważnych graczy, pomimo tego zaprezentowali się w meczu bardzo dobrze i śmiało można stwierdzić że był to najlepszy mecz w wykonaniu dębowych jaki można było zobaczyć od startu ligi. Początek meczu to dobra postawa Odry która dyktowała warunki gry zaś Nasz zespół starał się twardo przeciwstawiać rywalom. Gola jako pierwsi zdobywają gracze z Chobieni po fatalnym wybiciu jednego z Naszych obrońców, utrata gola podziałała jednak mobilizująco na drużynę trenera Rabandy która pokazała jak wielką siłą tej ekipy jest atak zdobywając 5 bramek w pierwszej części gry i deklasując rywala, po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, dębowi wygrali całe spotkanie aż 9-3 obnażając braki rywala, gole strzelali jak zwykle Lazarek x5, Tomczyk x2 oraz po jednym trafieniu dołożyli Horbal i Tymków. Warto pochwalić przede wszystkim to jak zespół podszedł do tego meczu, nikt nie został w szatni a na placu gry każdy "gryzł trawę" efekt widać było po 90 minutach, po raz kolejny kapitalnie pokazali się gracze testowani. zapowiada się ciekawa runda wiosenna....