Świetne widowisko w Siedliskach...

W deszczowe popołudnie na boisku w Siedliskach rozgrywano mecz 3 kolejki legnickiej A-klasy pomiędzy miejscową drużyną Dębu a Spartą Rudna, mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie i z pewnością nie zawiódł tych którzy tego dnia pojawili się w Siedliskach. Oba zespoły aspirują do gry w okręgówce a goście jako spadkowicz z tej właśnie ligi stawiani byli w roli faworyta tego pojedynku. Mecz rozpoczął się doskonale dla Sparty bo już po kilku minutach prowadziła 2-0 z dębowymi i można było tego dnia spodziewać się pierwszej porażki siedliszczan w tym sezonie. W 11 minucie bramkę kontaktową dla miejscowych zdobywa Robert Lazarek, Sparta bardzo dobrze radziła sobie w grze z kontrataku co przy błędach bloku defensywnego Naszego zespołu zakończyło się utratą bramki na 3-1 w okolicach 30 minuty spotkania. Dębowi jednak pokazali w końcówce tej części meczu prawdziwy charakter i w końcówce za sprawą Lazarka i Zawady zdołali doprowadzić do remisu 3-3 i wyciągając wynik z 1-3 powrócili do gry. Po zmianie stron za strzelanie wzięli się gracze Siedlisk którzy w 54 minucie wyszli na prowadzenie po trafieniu Barełkowskiego, radość dębowych nie trwała jednak długo bo po kilku minutach Sparta doprowadziła do stanu 4-4 i mecz po raz kolejny był nierozstrzygnięty. Wysiłek zespołu trenera Rabandy został nagrodzony w 79 minucie kiedy to po podaniu Lazarka Tomczyk strzelił gola n 5-4 i przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny. Dąb pokazał że potrafi odwrócić losy spotkania w meczu z tak wymagającym rywalem jakim była drużyna z Rudnej.